wtorek, 13 maja 2014

SŁOWO NA USPRAWIEDLIWIENIEOtóż chciałabym usprawiedliwić swoją ostatnią nieobecność. Otóż trochę się zwaliło na mnie obowiązków związanych głównie ze zbliżającą się sesją egzaminacyjną. Do tego praca, magisterka, obowiązki domowe i ot, nie starczyło mi czasu na bloga. Niestety. Chciałam Was jednak przygotować na jeszcze dłuższy zastój w blogowaniu - prawdopodobnie nie będzie mnie jeszcze miesiąc. Myślę, że w połowie czerwca wszystko wróci do normy, a to oznacza,
że wrócę JA (mam nadzieję, z nowymi pomysłami ;)) Jednocześnie przepraszam, że nie zaglądam do Was. Na najbliższy miesiąc trzeba się ze mną kontaktować wyłącznie mailowo, ponieważ porzucam na ten czas również FB ;) Będę tam wpadać w sprawach związanych wyłącznie z uczelnią.

OGŁASZAM ZATEM BLOGOWY URLOP!

Dzisiaj trochę zdjęć pamiątki na Komunię, którą już co prawda widzieliście, ale nie mogłam się oprzeć zrobieniu jeszcze kilku fotek ;)
Poniżej widać jak wyglądała całość już zapakowana. W prezencie dorzuciłam masosolne kociaki, na które naszła mnie ochota ;) Mniejszy, jak widać, jest trochę większy od złotówki. Aby całość jakoś ładnie się prezentowała dodałam serduszko z imieniem dziewczynki.To chyba tyle. Życzcie mi powodzenia. Mam nadzieję, że ten zastój dobrze mi zrobi. A właściwie mojemu studiowaniu, z którego najchętniej bym zrezygnowała ;)
Do usłyszenia!

6 komentarzy:

 1. Śliczna pamiątka , powodzenia :)

  OdpowiedzUsuń
 2. powodzenia, połamania pióra, zdaj!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Pamiątka jest przepiękna i kociaki też ;)
  Powodzenia na egzaminach i podczas pisania pracy :)
  Pozdrawiam cieplutko

  OdpowiedzUsuń
 4. dziękuję za piękna pamiątkę ;)))asia

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniała pamiątka :) Powodzenia i wracaj szybko :)
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo ładna pamiątka :)
  Zapraszam Cię do mnie po wyróżnienie :) jeśli masz ochotę zachęcam do zabawy :)
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Wasze słowa są dla mnie główną mobilizacją do dalszego działania :)