wtorek, 17 grudnia 2013

POCZĄTKI

Do pewnego czasu myślałam, że tworzenie z masy solnej, używanie techniki decoupage czy ulepienie kolczyków z modeliny jest trudne. Teraz twierdzę, że założenie i utrzymanie bloga jest dla mnie największym wyzwaniem :)
Nie umiem się poruszać po tej stronie, ani sprawić żeby ładnie wyglądała, także początki musicie mi wybaczyć :) Naprawdę się staram!
Zapraszam wszystkich serdecznie do śledzenia moich postępów w przemyśle rękodzielniczym. Chciałabym się podszkolić w wielu dziedzinach, więc pewnie czasami na blogu będzie panował mały chaos ;) Jeśli ktoś ma ochotę zapoznać się z tym, co robiłam do tej pory to zapraszam na stronę na FB (którą prowadzi się zdecydowanie łatwiej niż bloga! ;)) - https://www.facebook.com/odtworczo
Jednocześnie doświadczonych blogowiczów proszę o wsparcie, zrozumienie i w miarę możliwości informacje, jak mogłabym tu coś zmienić ;)
Pierwsze koty za płoty, wstępny post napisany to teraz powinno być już tylko lepiej. W następnym na pewno będzie już coś, dzięki czemu będziecie mogli zapoznać się z moimi pracami ;)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Wasze słowa są dla mnie główną mobilizacją do dalszego działania :)