sobota, 16 maja 2015

FIOLETOWA SYRENKA :)


Dzień dobry!

Może przedstawiona anielina nie do końca wygląda jak syrenka, ale tak na nią powiedziała moja Siostra i tak już zostało :) Aniołek poleciał do nowego domu i niech tam go nazwą tak jak chcą, ale w moim przekonaniu będzie już zawsze syrenką :)

Tak, jak powiedziałam, nie odmówię sobie przyjemności związanych z tworzeniem "twarzowych" aniołków :) Od teraz one też są już "moje", a pierwszego z nich możecie oglądać TUTAJ. Jak widzicie nauczyłam się w końcu korzystać z wykrawaczy :) 

Fioletowa syrenka pędzi na Linkowe Party u Diany! Zapraszam do wzięcia udziału w zabawie :)

Na FB ogłosiłam zabawę w "łapanie licznika"  (TUTAJ) z okazji zbliżających się 500 polubień :) Jeśli ktoś jeszcze nie kliknął - zapraszam i mobilizuję do bycia czujnym! :)

Na dziś to tyle - jest sobota i całkiem ładna pogoda, więc trzeba korzystać! Chciałabym tylko na koniec podziękować wszystkim, którzy wpadają do mnie i zostawiają jakieś ciepłe słowo :) DZIĘKUJĘ!

Pozdrawiam!

Ania

12 komentarzy:

 1. Aniu cudna jest, naprawdę , przeszłaś samą siebie

  OdpowiedzUsuń
 2. Rzeczywiście, anielica ma w sobie coś z syrenki, ale przede wszystkim, jak każdy Twój anioł, ma przecudne oczęta :) Już polubiłam Twoją stronę na fb, ale jestem chyba 478. Gratuluję takiego wyniku i zapraszam też na moją stronę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Cudny anioł :) Pozdrawiam Serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Słodka anielica, ta twarzyczka tak ślicznie wyszła :*

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Wasze słowa są dla mnie główną mobilizacją do dalszego działania :)