sobota, 8 listopada 2014

Z INNEJ BECZKI CZYLI DRAPAK DLA KOTÓW

W ten sobotni wieczór chciałabym się Wam pochwalić tym, co zrobił dzisiaj mój Tata :) Zmontowaliśmy taki oto drapak dla moich kotów. A właściwie to drzewo :) Jest co niszczyć, jest po czym skakać, na czym się ganiać. Koty są przeszczęśliwe :))) 

Wykorzystaliśmy części ze starego drapaka, np. półki, sznurek, miskę. Jest jeszcze kilka rzeczy do zrobienia - np. niektóre gałęzie trzeba będzie przyciąć. Do tego na podłodze pod drzewem ma być domek :) (póki co stoi tam kontener). Dopiero dzisiaj wszystko było montowane, więc jeszcze się uczymy co ma jak wyglądać. Ale popatrzcie na zdjęcia - główni zainteresowani bawią się dobrze :)
Trochę to inny rodzaj rękodzieła niż do tej pory, ale jednak handmade! :) Dziękuję, ze komentarze. Bardzo się cieszę, że podobała Was się Mała Mi w dwóch osłonach :D Niedługo następne torby :)))
Dobrej nocy i spokojnej niedzieli!

5 komentarzy:

 1. super ten Wasz handmade a koty pełne szczęścia, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Super pomysł, a kociaki widać bardzo zadowolone:-)

  OdpowiedzUsuń
 3. widzę, że Twoje koty mają raj w pokoju :) Ja swojego kociego drapaka wyniosłam na strych bo moja kocica lubi spać na wszystkim tylko nie na tym co się jej naszykuje. A najczęściej na moim łóżku :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Fantastyczny pomysł, widać, że kotki są zadowolone, a to najważniejsze :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj są bardzo zadowolone :) Jak już się obeznały ze wszystkim to szaleją na całego!

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy pozostawiony komentarz!
Wasze słowa są dla mnie główną mobilizacją do dalszego działania :)